Reality centrum

Úvod

Oddělení developerských projektů vzniklo v roce 2008. Specializuje se a odpovídá za komplexní řízení rezidenčních developerských projektů.

Mezi dokončené projekty rezidenčního charakteru patří :

  • Bytové domy Sluneční stráň v Janských Lázních
  • Bytové domy v Jičíně
  • Rodinné dvojdomky na Červeném kopci v Trutnově
  • Vila dům v Janských Lázních

Mezi poslední dokončené projekty s vysokým standardem provedení patří Bytové domy Nad Školou v Trutnově, které představují moderní bydlení v atraktivní lokalitě města. Vzhledem k velkému zájmu o toto bydlení jsme se rozhodli pro realizaci III. etapy tohoto projektu.

Více informací najdete na http://www.nadskolou.cz/.

Zatím nejvýznamnějším projektem je revitalizace areálu Pivovaru Vrchlabí, který zahrnuje jeho přestavbu na obytně-administrativní centrum se 78 byty.

V současné době nabízíme kvalitní rezidenční bydlení (byty 1+KK až 3+KK) a moderní komerční plochy (od 25 do 300 m2)

Byty jsou k nastěhování ihned. Více informací najdete na www.pivovar-vrchlabi.cz.

Kontakt: Edita Holubcová
Tel.: 603 567 215
holubcova@bak.cz, www.pivovar-vrchlabi.cz

Aktuálně

BAK postaví nové Středisko volného času v Trutnově i závěrečnou etapu bytů Kamýk pro společnost Central Group v Praze 07.11.2017 Nové Středisko volného času postaví trutnovský BAK Trutnov - Nebude to trvat dlouho a do části starého objektu na Nivách se ... více
Získali jsme trojnásobné ocenění v soutěži Stavba roku 2017 06.10.2017 Mimořádný úspěch sklidil náš projekt Revitalizace Tyršových sadů - podzámeckého parku  v Pardubicích, který si odnesl hned ... více