Přípravář stavební výroby – Praha, Ostrava

Do týmů přípravářů přijmeme nové kolegy do Prahy a Ostravy.

Co vás čeká

Hlavní pracovní činností nového kolegy bude příprava podkladů pro výběrová řízení, aktivní komunikace při tvorbě ceny, řešení změn projektů, úkoly v rámci realizačního týmu stavby, organizace výběrových řízení na dodavatele stavebních prací, vyhodnocování kvality a cenové úrovně nabídek, příprava a uzavírání smluvních vztahů, akvizice nových dodavatelů.

Místo pracoviště: Praha, Ostrava

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: prvních 6 měsíců na dobu určitou, poté na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Plat: od 30 tis. Kč/měsíc a mimořádné odměny

V případě, že máte zájem pracovat v našem týmu, kontaktujte naše personální oddělení.

Kontaktní osoba

Juliana Trojanová

Telefon

499800202

trojanova@bak.cz

www.bak.cz

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní české společnosti
  • rozvoj v rámci společnosti
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • telefon, mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • služební automobil k využití i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování, důchodové pojištění
  • zvýhodněnou kartu MultiSport

Požadujeme

  • SŠ, VŠ stavebního zaměření
  • praxe v nákupu nebo při realizaci staveb je vítaná nikoli nutná
  • orientace v projektové dokumentaci
  • uživatelská znalost PC (MS Office)
  • samostatnost
  • preciznost a odpovědný přístup
  • velmi dobré komunikativní schopnosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Kontaktujte nás