PŘÍPRAVÁŘ STAVEB / NÁKUPČÍ – TRUTNOV

Staňte se součástí týmu technické přípravy a nákupu s cílem podílet se na realizaci zajímavých stavebních projektů.

Vaším úkolem bude:

  • spolupráce s obchodními řediteli, výrobními řediteli a oddělením nákupu
  • zajišťování subdodavatelských nabídek a jednání s potenciálními subdodavateli
  • příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů
  • akvizice nových dodavatelů
  • kalkulace cen stavebních prací
  • vyhodnocování kvality a cenové úrovně nabídek
  • konzultace variantních řešení
  • administrace změnových listů a souvisejících dokladů
  • kompletace nabídek, kompletace cen stavebních prací na základě nabídek subdodavatelů

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní a renomované české společnosti
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Company days / rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu – individuální přístup
  • jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe (33.000,- CZK až 45.000,- CZK)
  • mobilní telefon, PC / NTB
  • příspěvek na stravování
  • finanční odměny k životním a pracovním výročím a další zajímavé benefity

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání – stavebního zaměření je PODMÍNKOU
  • orientace v projektové dokumentaci je PODMÍNKOU
  • praxe v oblasti technické přípravy staveb a nákupu min. 1 rok
  • uživatelská znalost PC (MS Office)
  • samostatnost, preciznost a odpovědný přístup
  • pozice je vhodná pro muže i ženy
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz skup. B je PODMÍNKOU

Kontaktujte nás