Rozpočtář – Jablonec nad Nisou

Staňte se součástí obchodního týmu s cílem podílet se na získávání zajímavých stavebních projektů.

Co vás čeká

Vaší hlavní pracovní činností bude příprava nabídek, kalkulace a kompletace cen stavebních prací na základě nabídek subdodavatelů, vyhodnocování kvality a cenové úrovně nabídek, konzultace variantních řešení, akvizice nových dodavatelů.

Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: prvních 6 měsíců na dobu určitou, poté na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Plat: Senior od 30  tis. Kč/měsíc a mimořádné odměny,  Junior od 26 tis. Kč/měsíc a mimořádné odměny

Nabízíme

  • zajímavou práci v mladém kolektivu ve stabilní české společnosti
  • přátelské prostředí
  • rozvoj v rámci společnosti
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení a bonusy ze získaných zakázek
  • příspěvek na stravování, důchodové pojištění
  • služební telefon, mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • zvýhodněnou kartu MultiSport

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxe v nákupu nebo při realizaci staveb výhodou
  • orientace v projektové dokumentaci
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost
  • preciznost a odpovědný přístup
  • velmi dobré komunikativní schopnosti

Kontaktujte nás