Technik, technička zákaznické kvality – Praha

Staňte se součástí technického týmu, který úzce spolupracuje na mnoha úrovních naší společnosti.

Co vás čeká

Na této pozici budete spolupracovat s manažery projektu, oddělením technologie a právním oddělením. Vaší činností bude nejen administrace obchodních případů, jejich kompletace, vystavování protokolů ad. Ale velmi často se budete pohybovat i v terénu, jednat s investory, s klienty, ale také řešit technické otázky poruch staveb. Naučíte se rozumět smlouvám o dílo, zákonu na ochranu spotřebitele a dotčeným částem občanského zákoníku. Poskytneme vám technickou i právní podporu při celém procesu řešení zákaznické kvality. Budeme s vámi v denním kontaktu, chceme, aby vás práce bavila a rozvíjela vaše schopnosti.

Místo pracoviště: Praha

Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: prvních 6 měsíců na dobu určitou, poté na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Plat: od 25 tis. Kč/měsíc a mimořádné odměny

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní české společnosti
  • rozvoj v rámci společnosti
  • profesní a jazykové vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • telefon, mobilní tarif pro rodinné příslušníky
  • služební automobil k využití i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • zvýhodněnou kartu MultiSport

Požadujeme

  • SŠ, VŠ stavebního zaměření, středoškolské odborné vzdělání
  • uživatelská znalost PC
  • výborné komunikativní dovednosti
  • organizační vlastnosti a týmovost
  • řidičský průkaz skupiny B

Kontaktujte nás