V administrativním komplexu Rustonka probíhají práce na posledním objektu

Na pozemcích bývalých Pražských strojíren, nedaleko Vltavy a hlavního  silničního tahu do centra města, se podílíme ve sdružení „GEOSAN – BAK – RUSTONKA“  na výstavbě administrativních budov, jež nabídnou kvalitní kancelářské prostory a služby nejvyššího standardu.

Komplex se skládá ze čtyř objektů A,B,C a D. V budovách A,B,C jsou primárně situovány plochy určené pro administrativu. V každé budově je k dispozici jedenáct tisíc metrů čtverečných kancelářské plochy. Budova D slouží pro odpadové hospodářství celého areálu a jako vjezd do společných garáží objektů A,B,C. Součástí administrativního komplexu Rustonka jsou také odpočinkové zóny, restaurace, kavárny a obchodní plochy. V současné době je dokončen objekt A včetně restaurace v prvním nadzemním podlaží a komunikací a objekt D. Dokončuje se objekt B – probíhají práce na provětrávané keramické fasádě a komunikacích. Na objektu C jsou v současné době dokončeny výkopové práce a piloty, pracuje se na monolitických konstrukcích prvního podzemního podlaží.

Rustonka je držitelem precertifikace LEED® for Building Design and Construction: Core and Shell Development (LEED® BD+C: Core and Shell) na úrovni Gold, která zaručuje, že budova je projektována s ohledem na požadavky v oblasti životního prostředí.