co jsme realizovali

Rezidence Pivovar Vrchlabí

Investor: ONSET a.s.
Lokalita: Královehradecký kraj
Realizace: 05/2012 - 06/2013

Charakteristika projektu

Své obnovy se dočkal projekt revitalizace objektu bývalého pivovaru, jež v letech 2007 až 2009 realizovala společnost ORCO. Soukromý investor společnost ONSET, a.s. zahájila v květnu 2012 rekonstrukci dřívějšího pivovaru a dostavbu nového bytového domu v jedné z nejvyhledávanějších lokalit v centru města Vrchlabí. V šestipodlažním domě s okouzlujícím výhledem na panorama Krkonoš může najít nové bydlení celkem 78 rodin. Výhodná poloha – pouhých 15 km od oblíbeného lyžařského střediska Špindlerův Mlýn předurčuje toto místo také pro zájemce o víkendové bydlení, kteří chtějí mít ráj lyžařů a turistů skutečně na dosah.

Novostavba bytového domu je moderní energeticky úsporná novostavba o čtyřech typických a jednom ustupujícím nadzemním podlažím. V prvním podlaží jsou umístěny sklípky, 27 parkovacích stání a 5 garáží s přístupem ke dvěma výtahům. Novostavba je rozdělena na dvě samostatné části s vlastním vchodem, schodištěm a výtahem. Součástí každého bytu je předzahrádka, balkon nebo terasa.

Historická budova pivovaru je třípodlažní, v prvním podlaží jsou umístěny obchodní prostory, ve druhém podlaží je veřejné fitness centrum, kancelářské prostory se nacházejí ve druhém a třetím podlaží budovy.

Více informací najdete na http://www.pivovar-vrchlabi.cz/

Galerie projektu