Středisko volného času Na Nivách v Trutnově

V měsíci dubnu se nám podařilo úspěšně zkolaudovat a předat investorovi stavbu „Středisko volného času v Trutnově“. Vyrostl multifunkční objekt, který dokáže nabídnout velkou paletu možných činností pro děti a mládež.

Největší objekt tvoří kromě kanceláří 10 hlavních prostor různorodě využitelných – velká tělocvična pro pohybové aktivity, taneční sál vybavený profesionální audiotechnikou a zrcadly, divadelní sál s audiovizuální a jevištní technikou, ateliéry a keramická dílna, učebny, multifunkční klubovna, lezecké centrum, které nabízí využití k lezení a boulderingu od nejmenší po nejzkušenější,  plně vybavené dojo. Celé středisko je koncipované tak, aby se činnosti mohly prolínat. V exteriérech je k dispozici multifunkční oplocené hřiště, hřiště na beach volejbal, festival park, dětské hřiště, lanový park, dobrodružné hřiště, které je umístěné na vzrostlých stromech a na vystavěných kůlech.

Nový moderní objekt s příjemným a hezkým prostředím, který inspiruje a vybízí k zájmovým aktivitám, bude od září sloužit veřejnosti. Provoz zde bude realizovat příspěvková organizace s názvem Středisko volného času, Trutnov, zřízená investorem této akce – Městem Trutnov.