STROJNÍK KOLOVÉHO A PÁSOVÉHO BAGRU

Staňte se součástí výrobního týmu a pomozte nám realizovat zajímavé projekty.

Vaším úkolem bude:

  • podílení se na výstavbě nových projektů vodohospodářského směru
  • obsluha stavebních strojů – kolový a pásový bagr, nakladač – PLATNÝ PRŮKAZ PODMÍNKOU
  • manuální práce a manipulace se stavebními hmotami
  • plnění požadavků nadřízeného pracovníka (mistra, stavbyvedoucího, projektového manažera)

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní a renomované české společnosti
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Company days / rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • příspěvek na stravování
  • finanční odměny k životním a pracovním výročím a další zajímavé benefity

Požadujeme

  • ZŠ / SOU / SŠ
  • manuální zručnost
  • zodpovědnost, spolehlivost
  • dobrý fyzický stav – práce ve výškách
  • ochota práce ve venkovním prostředí
  • práce je vhodná pro muže i ženy
  • řidičský průkaz skupiny B, C

Kontaktujte nás