Brigády a praxe pro studenty

Máme zájem na vybudování vztahů s mladými odborníky a budoucími spolupracovníky. Naším cílem je podpořit je a pomoci jim v získání bakalářské či diplomové práce, poskytnutí hodnotné praxe a zkušeností, které umožní bezproblémový vstup do praktického stavebnictví.

Brigády a praxe

Umíme vám nabídnout různé druhy spolupráce, ušité přímo na míru vašim možnostem a to ať už se jedná o celoroční či sezonní brigádu nebo odbornou praxi, částečné či plné úvazky. Vyberte si obor, který vás zajímá, nebo jich projděte několik a zůstaňte tam, kde vás bude práce bavit.

Rozpočet

Tady to všechno začíná. Naučte se nacenit zakázku, připravit ji do výběrového řízení a hledat optimalizace. Budete umět komunikovat s obchodním oddělením a skvěle se orientovat ve zpracované zakázce.

Příprava

Bez té se žádná stavba neobejde. Ukažte, že umíte spolupracovat s vedením stavby a jednat s klienty.

Stavba

Buďte přímo v centru dění! Vyzkoušejte, jaké je to podílet se na realizaci velkých zakázek!

Technologie

Zaměřte se na konkrétní detaily, technická řešení. Naučte se popsat postupy, aplikovat normy. Spolupracovat se znalci a odborníky v oboru.

Reklamace

Zjistěte, jaké jsou nejčastější poruchy staveb. Naučte se číst smlouvy a rozumět jejich výkladu. Komunikujte s klienty, dodavateli. Budete umět skvěle řídit svůj čas a koordinovat jednotlivé činnosti

Volné pozice

Poznámky

Bakalářské a diplomové práce

Chceme pracovat na bakalářské či diplomové práci společně s Vámi. Rádi vám nabídneme poznatky z praxe či spolupráci s odborníky. Nejlépe naše znalosti využijete, pokud budete součástí našeho týmu ať v rámci brigády či odborné praxe, ale i pokud nejste naším kolegou a zaujala vás možnost spolupráce s námi, kontaktujte nás.

Nabízíme vám:

 

Exkurze na našich stavbách

Pojďte společně s námi poznat nové technologie a postupy aplikované na našich stavbách, nebo přijďte poznat zázemí naší společnosti, jako třeba technickou přípravu, reklamace či cenové oddělení. Budeme se vám věnovat, a pokud se rozhodnete s námi spolupracovat, rádi vás uvítáme jako součást našeho týmu.

Chcete rozjet svoji kariéru s námi? Kontaktujte svého ambasadora.

Ambasador je ten, kdo vám bude na blízku, protože společně s vámi studuje na univerzitě. Zároveň je i naším kolegou a výborně zná strukturu a fungování naší společnosti. Dlouhodobě s námi spolupracuje a prošel různými pozicemi, umí tedy poradit, kam směřovat vaše kroky.

Dokáže vám odpovědět na vaše dotazy, umí být aktivně nápomocný v komunikaci s naší společností.

Ambassador má zároveň možnost získání cenných zkušeností z praxe, stejně tak, jako možnost využívat naše odborníky a v rámci své činnosti poznává zajímavé stavby a postupy aplikované v realizaci, přípravě a nebo komunikaci s našimi partnery.

Poznejte svého ambassadora:

VUT v Brně, fakulta stavební
Pavel Bonaventura
Tel.: 739 861 576
E-mail: pavel.bonaventura@email.cz
ČVUT v Praze, Fakulta stavební
Richard Fürst
Tel.: 724 758 190
E-mail: furst.ri@gmail.com

Kontaktujte nás