co jsme realizovali

Byty Malešice II. etapa – pilotové zakládání

Investor: SIDI PRAGUE, sr.o.
Lokalita: Středočeský kraj
Realizace: 08/2013 - 09/2013

Charakteristika projektu

Naše společnost zahájila realizaci pilotového zakládání na bytovém projektu ByTy Malešice, kdy tato realizace je předfází samotné výstavby 2. etapy rezidenčního komplexu.

ByTy Malešice 2. etapa je v Čechách unikátním projektem, který spojuje lásku k architektuře a lásku k přírodě s jediným cílem: vytvořit dokonalou rovnováhu mezi tepajícím velkoměstem a přírodou, vytvořit harmonické podmínky pro bydlení jedinců, párů i rodin.

V areálu navíc vznikne to, co doteď Malešicím chybělo, nové centrum, kde se nejen lidé z okolí budou rádi potkávat na kus řeči, ale kde také najdou veškeré služby, jako jsou nákupy, návštěva lékaře, banky či kadeřníka nebo i různé volnočasové aktivity.
Lukrativní komerční plochy, které se nacházejí ve všech přízemních prostorách, nabídnou skvělou příležitost podnikatelům a zajistí další služby obyvatelům jako například supermarket a spa/wellness zařízení.

Druhá etapa je rozdělená na bytové domy (8 pater) a bytové věže (15 až 18 pater) – 3 objekty (vchody D1, E1, E2, F1, F2, F3, F4). Každý z objektů bude mít v přízemí komerční prostory a zároveň budou společně propojeny a to 2 podzemními podlažími, kde se nacházejí parkovací stání a sklepy.

Galerie projektu