co jsme realizovali

Zahrady Nad Rokytkou II.

Investor: BCD Group
Lokalita: Hlavní město Praha
Realizace: 06/2014 - 08/2016

Charakteristika projektu

Rezidenční čtvrť začala kvést roku 2006 v pražských Vysočanech podél říčky Rokytky. Svým také jedinečným zázemím, které majitelům poskytne dostatek míst k relaxaci i obyvatelům nabízí velice klidné a atraktivní prostředí s přírodou za okny. V devíti etapách je naplánována realizace téměř 2 000 bytů, které jako celek vytváří celou novou rezidenční čtvrť, doplněnou množstvím kultivovaných parkových ploch pro užívání obyvatel Nad Rokytkou. Již tři etapy znají své spokojené majitele. Další etapa navazuje na úspěšnou I.etapu projektu nese jméno Zahrady Nad Rokytkou II.

V sedmi šestipodlažních domech nabídne projekt 282 dispozičně propracovaných bytů jak s předzahrádkami, tak s prostornými terasami. Moderní byty o široké škále dispozic od startovacích 1+kk až po rodinné 4+kk jsou doplněné parkovacím stáním v suterénu domu. Byty Nad Rokytkou se pyšní krásnými výhledy a klidným prostředím s možností sportovního vyžití.

Investor, Rokytka Park B2 group, s.r.o., společnost ve skupině BCD Group, dal naší společnosti možnost navázat na předešlé etapy projektu, které jsme realizovali pod názvy Dvůr nad Rokytkou a Rezidence nad Rokytkou.

www.nadrokytkou.cz;

Galerie projektu