Úspěšný čtvrtý ročník „Vendulka pomáhá“

Rádi bychom ze srdce poděkovali všem, kteří se letos zúčastnili a podíleli na organizaci charitativního hokejového turnaje „Vendulka pomáhá“. Díky Vám všem má úspěšně za sebou již čtvrtý ročník. Všechny družstva a jejich hráči předvedli nejen skvělé sportovní výkony, ale také prokázali dobrotu a nezištnost v této náročné době. Každoročně vybíráme děti a rodiny v nelehké životní situaci, kterým se snažíme pomoci, letos tomu nebylo jinak a všechny prostředky (letos to bylo přes 250.000,- Kč), které se podařilo během turnaje vybrat, budou rozděleny a poukázány na účty rodin dětí Aničky, Honzíka a Járy, kteří neměli ve svých životech tolik štěstí a jsou plně závislé na péči svých rodičů.

 

Turnaj se konal 27. června 2024 v pražské ICE Aréně v rámci projektu „Nemysli jen na sebe“ pod záštitou Nadačního fondu Vendulka ve spolupráci se společností Duha – Nadace pro děti postižené mozkovou obrnou.

Upřímné a hluboké poděkování patří nejen za sportovní výkony, ale především za pomoc a přispění týmům společností: MBQ s.r.o., BAK stavební společnost, a.s., PKS okna a.s., HILTI ČR spol. s.r.o. a týmu BAK Friends (EXPERTDOCK s.r.o., Bc. Martin Serbousek, PRO-DOMA, SE, AZ KLIMA a.s., STAKO Červený Kostelec s.r.o. a ostatní). Jsme nesmírně rádi, že se nám díky Vám všem, a obzvlášť těm, kteří jsou s námi od úplného začátku, společně daří budovat tradici, která může významně pomáhat těm nejpotřebnějším.

Děkujeme všem zúčastněným za jejich podporu a nezištnou pomoc a těšíme se na příští ročník v roce 2025.

za organizaci turnaje a nadační fond Vendulka pomáhá

Václav Sedláček , JUDr. Michal Kaizar, LL.M.