STAVBYVEDOUCÍ OSTRAVA / OLOMOUC

taňte se součástí našeho týmu výroby v oblasti pozemních staveb a úzce spolupracuje na mnoha úrovních naší společnosti.

Vaším úkolem bude:

  • spolupráce s manažery projektu, výrobními řediteli, stavbyvedoucími, technickou přípravou staveb a technology
  • zodpovědnost za řízení, koordinaci a realizaci stavby dle pokynů manažera projektu / stavbyvedoucí
  • řízení kolektivu zaměstnanců stavby
  • zodpovědnost za realizaci stavebních prací dle HMG ve stanoveném rozsahu a kvalitě
  • zodpovědnost za dodržování technologických postupů, bezpečnostních předpisů a všech příslušných norem
  • koordinace práce subdodavatelů stavby, včetně dodávek materiálu
  • úzká spolupráce s celým realizačním týmem

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní a renomované české společnosti
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Company days / rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu – individuální přístup dle možností stavby
  • jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe (35.000,- CZK až 45.000,- CZK)
  • mobilní telefon, NTB, služební vůz i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • finanční odměny k životním a pracovním výročím a další zajímavé benefity

Požadujeme

  • SŠ, VŠ – stavebního zaměření
  • praxe v realizaci pozemních staveb – výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • týmový hráč
  • ochota cestování v rámci ČR
  • velmi dobrý zdravotní stav
  • řidičský průkaz skupiny B

Kontaktujte nás