MISTR / STAVBYVEDOUCÍ STAVEBNÍ VÝROBY – ČESKÉ BUDĚJOVICE

Staňte se součástí výrobní týmu a buďte klíčovým kolegou pro realizaci zakázek, kde budete jeho nezbytnou podporou a součástí.

Vaším úkolem bude:

  • spolupráce se stavbyvedoucími, manažery projektu, výrobními řediteli, technickou přípravou staveb a technology
  • koordinace řízení a dohled realizace stavby dle pokynů stavbyvedoucího a manažera projektu
  • úzká spolupráce s celým realizačním týmem
  • sestavení plánů staveb a operativní řešení organizačních a provozních problémů
  • kontrola dodržování termínů a kvality
  • zajištění údržby a oprav strojů ve svěřeném úseku
  • řízení a organizace činnosti pracovníků na stavbě
  • kontrola dodržování bezpečnosti práce a požárních a hygienických předpisů
  • vedení stavebního deníku

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní a renomované české společnosti
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Company days / rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu – osobní přístup
  • jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • telefon, PC / NTB
  • dle pozice možnost přidělení služebního vozu s využitím i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • finanční odměny k životním a pracovním výročím a další zajímavé benefity

Požadujeme

  • SŠ, VŠ – stavebního zaměření, středoškolské odborné vzdělání (vhodné i pro absolventy)
  • praxe v realizaci staveb – výhodou
  • uživatelská znalost PC
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • dobrý zdravotní stav – práce ve výškách
  • stavby České Budějovice, Jihočeský kraj, Středočeský kraj
  • týmový hráč
  • řidičský průkaz skupiny B

Kontaktujte nás