STAVBYVEDOUCÍ / HLAVNÍ STAVBYVEDOUCÍ – PRAHA

Staňte se součástí týmu pozemních staveb, který úzce spolupracuje na mnoha úrovních naší společnosti. Pomozte nám realizovat zajímavé projekty v rámci Prahy a Středních Čech.

Vaším úkolem bude:

  • spolupráce s manažery projektu, výrobními řediteli, technickou přípravou staveb a technology
  • zodpovědnost za řízení realizace stavby dle pokynů manažera projektu, výrobního řediteli
  • úzká spolupráce s celým realizačním týmem
  • řízení dodavatelů
  • příprava kontrolních dnů

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní a renomované české společnosti
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Company days / rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu – individuální přístup
  • jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe (43.000,- CZK až 55.000,- CZK)
  • mobilní telefon, NTB, služební vůz i k soukromým účelům
  • příspěvek na stravování
  • finanční odměny k životním a pracovním výročím a další zajímavé benefity

Požadujeme

  • SŠ, VŠ – stavebního zaměření
  • praxe v oboru min. 5 let
  • zkušenosti s řízením větších projektů
  • nutná autorizace stavební technik nebo inženýr, případně nabízíme vytvoření podmínek pro její získání ihned po zapracování
  • uživatelská znalost PC
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • velmi dobrý zdravotní stav
  • řidičský průkaz skupiny B

Kontaktujte nás