ZEDNÍK TRUTNOV

Staňte se součástí našeho týmu zedníků a buďte klíčovým kolegou pro realizaci zakázek, kde budete jeho nezbytnou podporou a součástí. Hledáme šikovné a spolehlivé zedníky, kteří mají chuť pracovat.

Vaším úkolem bude:

  • provádění odborných zednických, obkladačských a omítkářských prací na stavbách v ČR
  • drobné stavební práce, běžná domovní údržba
  • manipulace se stavebním materiálem

Nabízíme

  • zajímavou práci v týmu ve stabilní a renomované české společnosti
  • možnost odborného i kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 Company days / rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe
  • příspěvek na stravování
  • finanční odměny k životním a pracovním výročím a další zajímavé benefity

Požadujeme

  • SOU – obor zedník – oblast stavební výroba (vhodné i pro absolventy)
  • praxe v realizaci na stavbách – VÝHODOU
  • manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • ochota cestovat v rámci ČR
  • pozice je vhodná pro muže i ženy, fyzicky zdatné osoby
  • týmový hráč
  • řidičský průkaz skupiny B – VÝHODOU

Kontaktujte nás