Kino Vesmír – dílo, na které můžeme být hrdí

BAK stavební společnost, a.s., má za sebou další úspěšný projekt, kterým je kompletní rekonstrukce kina Vesmír v Trutnově. Celý historický objekt prošel proměnou od základu, včetně modernizace struktury budovy, instalace nejmodernějšího vybavení a zlepšení pohodlí pro návštěvníky.

Ve čtvrtek 7. září proběhlo slavnostní otevření zmodernizovaného kina. Všichni přítomní se slavnostně sešli ve velkém sále s kapacitou  256 diváků, ve kterém si poprvé vyzkoušeli pohodlí nových sedaček a prostorných uliček. Komfortu také přispívá rozšířené foyer s občerstvením, šatnou a pokladnou. K dispozici je i menší prémiový sál, s kapacitou 39 diváků, ve kterém se uskuteční promítání artových filmů. Zde se diváci mohou těšit na exkluzivní zážitek díky modernímu prostorovému ozvučení Dolby Atmos.

Modernizace kina Vesmír byla náročným a ambiciózním projektem, který se podařilo úspěšně dokončit především díky dovednostem a zkušenostem našich kolegů, jež se postavili této výzvě s nadšením a profesionálním přístupem.