co jsme realizovali

Rezidence Čámovka Praha

Investor: EXPO-HIGHTS s.r.o.
Lokalita: Hlavní město Praha
Realizace: 12/2010 - 10/2013

Charakteristika projektu

Stejně jako jaro dodává přírodě novou svěžest, tak dodává projekt Čámovka novou a svěží tvář Praze 8. Proto máme pro vás skvělou zprávu – 5. 4. začala výstavba již 2. podfáze tohoto projektu umístěného v klidné lokalitě Čimického údolí plném svěží zeleně.

Projekt Rezidence Čámovka využívá všech předností místa, na kterém stojí. Je koncipován především s důrazem na komfort a životní pohodu svých obyvatel. Architektura jednotlivých budov i urbanistické řešení celého prostoru mají lidské měřítko a obyvatelé Čámovky se tak mohou potkávat na malém náměstíčku či u dětského hřiště. Pohodu, bezpečí a klid navíc zajišťuje neprůjezdná zóna.

Dva jednopodlažní komerční objekty i komerční plochy v přízemí ostatních budov přilákají přímo do areálu obchody, služby a případně další občanskou vybavenost.

Jednotlivé byty ve velikostech od 1+KK do 4+KK vynikají moderně řešenými dispozicemi. Každý byt je vybaven vlastní terasou s francouzskými okny, k přízemním bytům patří soukromé předzahrádky. Majitelé vozů jistě ocení podzemní parkoviště.

Rovněž použití špičkového designu, kvalitních materiálů a technologií 21. století zaručuje – spolu s řemeslným zpracováním – vysoký standard bydlení obyvatel Čámovky.

Více informací najdete na http://www.camovka.cz/uvod.php.

Galerie projektu